Wesprzyj nas

DLACZEGO WARTO NAS WSPIERAĆ?

Organizujemy kilkanaście spotkań w każdym semestrze. Angażując się w Akademię Intelektu, działamy bezinteresownie i na zasadzie wolontariatu. Nie zarabiamy na naszych spotkaniach. Zyskujemy za to coś o wiele cenniejszego – praktyczne doświadczenie i umiejętność pracy w zespole. Każde spotkanie przygotowuje kilkanaście osób. Wachlarz umiejętności, które zdobywamy jest szeroki. Wykorzystujemy je w takich dziedzinach jak: promocja, grafika, logistyka, dystrybucja, przeprowadzenie wywiadu, wystąpienia publiczne, obsługa techniczna spotkania, fotografia, kontakt z mediami, redagowanie artykułów.

Przygotowanie spotkań kosztuje jednak nie tylko czas, ale również pieniądze. Na wydatki składają się: druk plakatów, przygotowanie poczęstunku, przygotowanie kolacji,  roczna opłata za stronę internetową, ewentualne dekoracje. Liczymy się również z tym, że nasi goście mogą oczekiwać honorarium za przyjście na spotkanie. Wielu z nich z honorarium rezygnuje – zawsze jednak proponujemy zwrot kosztów dojazdu.

Przez swoje wsparcie finansowe:

– pomagasz nam tworzyć spotkania na wysokim poziomie z ciekawymi gośćmi;

– pozwalasz dotrzeć z naszym zaproszeniem do szerszego kręgu osób;

– inwestujesz w nasz rozwój.

JAK MOŻNA NAS WESPRZEĆ?

Jesteśmy studentami związanymi z Centralnym Ośrodkiem Duszpasterstwa Akademickiego ,,Maciejówka”. To wyjątkowe miejsce inspiruje nas do rozwoju i budowania społeczeństwa obywatelskiego.

Możesz wesprzeć nas, wpłacając dobrowolną kwotę na konto Funduszu Wspierania Inicjatyw Duszpasterskich z dopiskiem „AI”. Nawet najmniejszą sumę potraktujemy jako wyraz uznania dla naszej pracy.

Dane do przelewu:

Nr konta:
Alior Bank 83 2490 0005 0000 4600 7718 7361

Adres:
Kościół Rektoralny p.w. Świetego Macieja
pl. Nankiera 17a
50-140 Wrocław

JAK WYKORZYSTAMY TWOJE WSPARCIE?

Konkretna kwota pozwoli nam zapewnić niepowtarzalny klimat i jakość spotkań:

15Koszt druku plakatów na spotkanie

40Koszt poczęstunku w trakcie spotkania

45Koszt kolacji dla gościa

50Jednorazowy koszt opłacenia domeny internetowej

Dzięki takim kwotom możemy zorganizować cały semestr pełen ciekawych spotkań!