Wesprzyj nas

DLACZEGO WARTO NAS WSPIERAĆ?

 

Głównym projektem realizowanym w Akademii Intelektu są czwartkowe spotkania, dotykające ważnych społecznie tematów. W trosce o wysoką jakość naszych spotkań zapraszamy ekspertów i autorytety z poruszanych przez nas dziedzin. Uczestnictwo w spotkaniach, będących owocem wielotygodniowej pracy całej naszej Drużyny, jest całkowicie darmowe. Nie zarabiamy na naszych spotkaniach, ich organizacją od początku do końca zajmujemy się sami, działając bezinteresownie i na zasadach wolontariatu. Zyskujemy za to coś o wiele cenniejszego od pieniędzy – praktyczne doświadczenie i umiejętność pracy w zespole. Jesteśmy młodymi, ambitnymi ludźmi, którzy we wspólnie tworzone dzieło starają się wkładać całe swoje serce i posiadane umiejętności. Wykorzystujemy je w takich dziedzinach jak: promocja, grafika, logistyka, dystrybucja, przeprowadzenie wywiadu, wystąpienia publiczne, obsługa techniczna spotkania i strony internetowej, fotografia, kontakt z mediami, redagowanie artykułów i wiele innych.

Przygotowanie spotkań kosztuje jednak nie tylko czas, ale również pieniądze. Na wydatki składają się: przygotowanie poczęstunku, upominek dla gościa, przygotowanie kolacji, roczna opłata za stronę internetową, ewentualne dekoracje i materiały promocyjne. Liczymy się również z tym, że nasi goście mogą oczekiwać honorarium za przyjście na spotkanie. Wielu z nich z niego rezygnuje – zawsze jednak proponujemy zwrot kosztów dojazdu.

Przez swoje wsparcie finansowe:

• pomagasz nam tworzyć spotkania na wysokim poziomie z ciekawymi gośćmi

• pozwalasz dotrzeć z naszym zaproszeniem do szerszego kręgu osób

• inwestujesz w rozwój studentów Wrocławia

JAK MOŻNA NAS WESPRZEĆ?

Jesteśmy studentami związanymi z Centralnym Ośrodkiem Duszpasterstwa Akademickiego ,,Maciejówka”. To wyjątkowe miejsce inspiruje nas do rozwoju i budowania społeczeństwa obywatelskiego.
Możesz wesprzeć nas, wpłacając dobrowolną kwotę na konto Funduszu Wspierania Inicjatyw Duszpasterskich z dopiskiem „AI”. Nawet najmniejszą sumę potraktujemy jako wyraz uznania dla naszej pracy.

Dane do przelewu:

Nr konta:
Alior Bank 83 2490 0005 0000 4600 7718 7361

Adres:
Kościół Rektoralny p.w. Świetego Macieja
pl. Nankiera 17a
50-140 Wrocław

Podczas naszych spotkań istnieje możliwość wsparcia nas poprzez wrzucenie dowolnego datku do puszek trzymanych przez członków naszej drużyny.

JAK WYKORZYSTAMY TWOJE WSPARCIE?

Konkretna kwota pozwoli nam zapewnić niepowtarzalny klimat i jakość spotkań:

koszt przygotowania poczęstunku w trakcie spotkania

koszt przygotowania kolacji i upominku dla naszego gościa

roczny koszt utrzymania domeny internetowej